Gepubliceerd op
woensdag 26 augustus 2026
9.25 u.
Na 2 succesvolle edities daagt de bib alle klassen van de 3 lagere scholen in Bekkevoort uit om de titel van Bibste klas 2026-2027 in de wacht te slepen.
Hoe kan je meedoen?
Als je (klein)kind naar de bib komt tijdens de openingsuren en materialen ontleent, toont het zijn/haar ontleende materialen aan de balie en vraagt het een stempel voor zijn/haar klas.
De klas die het meeste stempels heeft verzameld, gedeeld door het aantal leerlingen, is de Bibste klas van Bekkevoort 2026-2027. De klas wint een leuke prijs voor de hele klas in de maand mei of juni 2027.
De wedstrijd loopt van 15 september 2026 tot 30 april 2027. Alle leerlingen van het eerste tot en met het zesde leerjaar uit de 3 Bekkevoortse scholen kunnen meedoen.
