RSS-feed
A | A | A
Logo UiT in Bekkevoort

Tel. 013/46 05 60
Fax 013/32 29 77
E-mail:
info@bekkevoort.be





Nieuws

Wed Oct 18 09:35:59 CEST 2017Geen zitdag sociale dienst op 24 oktober 2017

Er is geen zitdag van de sociale dienst van OCMW Bekkevoort op dinsdag 24 oktober 2017.

De medewerkers van de sociale dienst volgen dan een opleiding. 

Lees meer...

In de kijker


Met de kippen op stok: samenaankoop hokopeners

Meer nieuws

Mon Oct 16 09:47:40 CEST 2017 17 oktober: Werelddag Verzet tegen Armoede
Wed Oct 04 09:58:47 CEST 2017 Gezamenlijke aankoop stookolie oktober 2017
Mon Sep 25 09:00:55 CEST 2017 Vacatures Hartje Hageland
Wed Aug 30 10:07:56 CEST 2017 Op zoek naar laatste echo's uit WO I voor tentoonstelling
Thu Aug 24 17:16:24 CEST 2017 Bevraging over cultuurcontentement
Mon Aug 21 09:23:16 CEST 2017 Vrijwilligers gezocht voor gemeentelijk zwerfkattensterilisatieproject
Tue Aug 01 11:12:04 CEST 2017 School- en studietoelagen aanvragen
Fri Jul 14 10:17:50 CEST 2017 Gemeentelijk reglement zichtlijnen aankomend verkeer
Wed Jul 26 10:37:31 CEST 2017 Bekkevoort is diervriendelijke gemeente

Huidige wegenwerken
Staatsbaan: riolering, erosie en fietspad
- Voortstraat-Heuvelstraat (Tielt-Winge): wegenis- en rioleringswerken
E. Coolsstraat - riolering, wegenis en fietspaden
- Frankrijkstraatje
- Onderhoud betonwegen

Toekomstige wegenwerken
- Halensebaan: verkeersveiligheid en riolering (start eind 2017)

Info
- Dienst grondgebiedzaken, 013/46 05 79 of openbare.werken@bekkevoort.be
www.wegenwerken.be
Inschrijven nieuwsbrief wegenwerken




Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017
Infoavond vervangen oude verwarmingsketel

Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017
Ommetje senioren

Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017
Infoavond internet en privacy

Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017
Regionale sporteldag

Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017
Boekvoorstelling Ina Stabergh

logo gemeentelijke basisschool


Vormingen


OCMW