RSS-feed
A | A | A
Logo UiT in Bekkevoort

Tel. 013/46 05 60
Fax 013/32 29 77
E-mail:
info@bekkevoort.be





Nieuws

Thu Jan 19 10:09:18 CET 2017Nieuwe regels foto's identiteitskaarten

Vanaf 16 januari 2017 gelden voor foto’s van identiteitskaarten, vreemdelingenkaarten en Kids-ID’s dezelfde voorwaarden als voor reispassen. Deze foto’s moeten nu conform zijn met de normen van de I.C.A.O. (International Civil Aviation Organization). De normen zijn strenger dan voorheen.


Lees meer...

In de kijker


Volg de gemeente Bekkevoort op Facebook

Meer nieuws

Tue Jan 17 08:33:01 CET 2017 70 km/u buiten de bebouwde kom
Mon Jan 16 11:12:22 CET 2017 Little Ball Village
Tue Jan 03 08:49:49 CET 2017 Nieuwe dienstregeling De Lijn
Wed Dec 28 09:01:47 CET 2016 Tuinverkenners gezocht
Mon Dec 12 10:30:02 CET 2016 Gemeentelijke infogids 2017-2018: bedeling
Thu Dec 08 08:58:38 CET 2016 Op wintervakantie? Denk aan de Kids-ID
Wed Dec 07 15:09:21 CET 2016 Gemeenteplein versierd met breikunstwerkjes
Mon Nov 28 09:10:58 CET 2016 Nieuwe inzameldagen afval in 2017
Mon Nov 21 12:04:37 CET 2016 Hoe meld ik defecte straatverlichting?

Toekomstige wegenwerken
- Halensebaan: verkeersveiligheid en riolering (start midden 2017)
- Staatsbaan: riolering, erosie en fietspad (voorjaar 2017)
- Halensebaan: fietspad (na winter) 

Info
- Dienst grondgebiedzaken, 013/46 05 79 of openbare.werken@bekkevoort.be
www.wegenwerken.be
Inschrijven nieuwsbrief wegenwerken


logo gemeentelijke basisschool


Vormingen


OCMW