RSS-feed
A | A | A
Logo UiT in Bekkevoort

Tel. 013/46 05 60
Fax 013/32 29 77
E-mail:
info@bekkevoort.be





Nieuws

Tue Mar 21 16:26:27 CET 2017Vogelgriep: opheffen afschermplicht bij hobbyhouders

De meeste maatregelen voor vogelgriep zijn opgeheven voor pluimvee en vogels van hobbyhouders, duiven en struisvogels. Professionele pluimveehouders moeten daarentegen nog geduld hebben: net als in november, toen de eerste maatregelen werden opgelegd, is het risico voor dit type houderij nog te groot.

Lees meer...

In de kijker


Met de kippen op stok: samenaankoop hokopeners

Meer nieuws

Tue Mar 14 10:23:30 CET 2017 Openbaar onderzoek – gracht van algemeen belang
Mon Mar 13 08:40:32 CET 2017 Openbaar onderzoek windturbines: infozitdag + flyer
Thu Mar 09 15:45:00 CET 2017 Jeugdboekenmaand in bibliotheek
Mon Mar 06 15:45:02 CET 2017 Met de kippen op stok: samenaankoop hokopeners
Thu Feb 23 11:14:50 CET 2017 Nieuwe toeristische publicaties
Wed Feb 22 10:42:51 CET 2017 Zitdag PWA
Wed Feb 22 10:35:49 CET 2017 Nieuwe seniorengids op komst
Tue Feb 14 09:37:42 CET 2017 Dikketruiendag
Thu Feb 09 14:36:16 CET 2017 Winteravond over wilde bijen

Huidige wegenwerken
Halensebaan: fietspad (vanaf 6 maart 2017)  

Toekomstige wegenwerken
Staatsbaan: riolering, erosie en fietspad (start mei 2017)
- Halensebaan: verkeersveiligheid en riolering (start eind 2017)

Info
- Dienst grondgebiedzaken, 013/46 05 79 of openbare.werken@bekkevoort.be
www.wegenwerken.be
Inschrijven nieuwsbrief wegenwerken




Mon Apr 17 00:00:00 CEST 2017
Starten met lopen - begin

Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017
Digidokter

Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017
Buitenspeeldag

Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017
Bandenspanningsactie

Sun Apr 23 00:00:00 CEST 2017
Dauwwandeling langs bloesems

logo gemeentelijke basisschool


Vormingen


OCMW