RSS-feed
A | A | A
Logo UiT in Bekkevoort

Tel. 013/46 05 60
Fax 013/32 29 77
E-mail:
info@bekkevoort.be





Nieuws

Thu Feb 16 09:25:42 CET 2017Handelaars gezocht voor "Zo Dichtblij"


Van 29 april 2017 tot 3 juni 2017 organiseert de gemeente Bekkevoort i.s.m. Bond Beter Leefmilieu, UNIZO en Gezinsbond de nieuwe campagne Zo Dichtblij, de opvolger van het succesvolle Met Belgerinkel naar de Winkel. Geïnteresseerde handelaars kunnen inschrijven op www.zodichtblij.be.


Lees meer...

In de kijker


Volg de gemeente Bekkevoort op Facebook

Meer nieuws

Tue Feb 14 09:37:42 CET 2017 Dikketruiendag
Thu Feb 09 14:36:16 CET 2017 Winteravond over wilde bijen
Tue Feb 07 16:16:43 CET 2017 Vogelgriep: info voor hobbyhouders pluimvee en vogels
Thu Feb 02 08:58:30 CET 2017 Vogelgriepvirus vastgesteld in België
Mon Jan 30 15:13:58 CET 2017 Bekendmaking onderzoek milieueffectrapportage GRUP “Eenvormige entiteiten”
Mon Jan 30 10:05:37 CET 2017 Maandelijkse zitdag van De Huurdersbond
Wed Jan 25 12:37:38 CET 2017 Nieuwe tarieven De Lijn vanaf 1 februari 2017
Thu Jan 19 10:09:18 CET 2017 Nieuwe regels foto's identiteitskaarten
Tue Jan 17 08:33:01 CET 2017 70 km/u buiten de bebouwde kom

Toekomstige wegenwerken
- Halensebaan: verkeersveiligheid en riolering (start midden 2017)
- Staatsbaan: riolering, erosie en fietspad (voorjaar 2017)
- Halensebaan: fietspad (na winter) 

Info
- Dienst grondgebiedzaken, 013/46 05 79 of openbare.werken@bekkevoort.be
www.wegenwerken.be
Inschrijven nieuwsbrief wegenwerken




Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017
Gemeenteraad

logo gemeentelijke basisschool


Vormingen


OCMW