RSS-feed
A | A | A
Logo UiT in Bekkevoort

Tel. 013/46 05 60
Fax 013/32 29 77
E-mail:
info@bekkevoort.be





Nieuws

Fri Jul 14 10:17:50 CEST 2017Gemeentelijk reglement zichtlijnen aankomend verkeer

De gemeente Bekkevoort investeert in fietspaden. Voor de veiligheid van fietsers is het niet alleen belangrijk om een goed fietspad te hebben en veilige oversteekpunten. Het is ook belangrijk dat er zo weinig mogelijk (liefst geen!) ongevallen gebeuren. 

Lees meer...

In de kijker


Met de kippen op stok: samenaankoop hokopeners

Meer nieuws

Wed Jul 12 12:10:43 CEST 2017 E-readers en e-boeken in Bekkevoortse bib
Thu Jul 06 10:10:47 CEST 2017 Mooimakers: doe mee en win één jaar lang een gratis ruitenwasser
Mon Jul 03 10:10:37 CEST 2017 Terug tweerichtingsverkeer in schoolomgeving gemeenteschool (Oude Leuvensebaan)
Mon Jul 03 08:38:02 CEST 2017 Verbod gebruik drinkwater voor niet-noodzakelijke toepassingen opgeheven
Fri Jun 30 11:22:44 CEST 2017 Vogelgriep: versoepeling maatregelen vanaf 2 juli
Thu Jun 29 08:30:06 CEST 2017 Openbaar onderzoek Gemeentelijk Ruimtelijk Uitvoeringsplan “Eenvormige entiteiten”
Thu Jun 22 11:34:20 CEST 2017 Brochure “Budget in handen van je kind”
Tue Jun 20 12:46:31 CEST 2017 Toetreding tot Leuven MindGate
Tue May 09 10:54:50 CEST 2017 Erkenning als onroerenderfgoedgemeente

Huidige wegenwerken
Staatsbaan: riolering, erosie en fietspad

Toekomstige wegenwerken
E. Coolsstraat - riolering, wegenis en fietspaden (start vermoedelijk augustus 2017)
- Halensebaan: verkeersveiligheid en riolering (start eind 2017)

Info
- Dienst grondgebiedzaken, 013/46 05 79 of openbare.werken@bekkevoort.be
www.wegenwerken.be
Inschrijven nieuwsbrief wegenwerken




Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017
Voetbalkamp Bekkevoort

logo gemeentelijke basisschool


Vormingen


OCMW