RSS-feed
A | A | A
Logo UiT in Bekkevoort

Tel. 013/46 05 60
Fax 013/32 29 77
E-mail:
info@bekkevoort.be





Nieuws

Mon Dec 04 14:18:39 CET 2017Openbare onderzoeken voet-en buurtwegen


Van 5 december 2017 tot en met 5 januari 2018 lopen er openbare onderzoeken over 3 voet- en buurtwegen. De stukken raadpleeg je bij de dienst grondgebiedzaken tijdens de openingsuren van het loket van de dienst grondgebiedzaken.


Lees meer...

In de kijker


Met de kippen op stok: samenaankoop hokopeners

Meer nieuws

Fri Dec 01 10:03:08 CET 2017 App Happy Hageland: zappen door de streek
Wed Nov 22 09:42:16 CET 2017 Poëziewedstrijd: vredesgedicht
Fri Nov 17 10:59:42 CET 2017 Project 405 'begeleiding van kwetsbare groepen'
Wed Nov 15 08:25:43 CET 2017 Vacature verantwoordelijke dienst openbare werken
Mon Nov 13 15:24:36 CET 2017 Online toegang tot je gegevens en attesten Rijksregister via Mijn Dossier
Mon Oct 23 14:01:43 CEST 2017 Nieuw e-mailadres bibliotheek
Wed Aug 30 10:07:56 CEST 2017 Op zoek naar laatste echo's uit WO I voor tentoonstelling
Mon Aug 21 09:23:16 CEST 2017 Vrijwilligers gezocht voor gemeentelijk zwerfkattensterilisatieproject
Tue Aug 01 11:12:04 CEST 2017 School- en studietoelagen aanvragen

Huidige wegenwerken
Staatsbaan: riolering, erosie en fietspad
- Voortstraat-Heuvelstraat (Tielt-Winge): wegenis- en rioleringswerken
E. Coolsstraat: riolering, wegenis en fietspaden
- Onderhoud betonwegen
Minnestraat: rioleringswerken

Toekomstige wegenwerken
- Halensebaan: verkeersveiligheid en riolering 
- E. Coolsstraat en Berkstraat: verkeersveiligheid en riolering (midden 2018)

Info
- Dienst grondgebiedzaken, 013/46 05 79 of openbare.werken@bekkevoort.be
www.wegenwerken.be
Inschrijven nieuwsbrief wegenwerken




Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017
Infomarkt masterplan Bekkevoort

Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017
Gemeenteraad

Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017
Voorleesuurtje

logo gemeentelijke basisschool


Vormingen


OCMW