RSS-feed
A | A | A
Logo UiT in Bekkevoort

Tel. 013/46 05 60
Fax 013/32 29 77
E-mail:
info@bekkevoort.be





Nieuws

Wed Nov 22 09:42:16 CET 2017Poëziewedstrijd: vredesgedicht

Nog tot en met 30 december 2017 organiseert de bibliotheek in samenwerking met de cultuurraad en de erfgoedraad een poëziewedstrijd rond het thema vrede. 


Lees meer...

In de kijker


Met de kippen op stok: samenaankoop hokopeners

Meer nieuws

Fri Nov 17 10:59:42 CET 2017 Project 405 'begeleiding van kwetsbare groepen'
Wed Nov 15 08:25:43 CET 2017 Vacature verantwoordelijke dienst openbare werken
Mon Nov 13 15:24:36 CET 2017 Online toegang tot je gegevens en attesten Rijksregister via Mijn Dossier
Mon Oct 30 09:59:55 CET 2017 Geen juridisch advies in november 2017
Mon Oct 23 14:01:43 CEST 2017 Nieuw e-mailadres bibliotheek
Wed Aug 30 10:07:56 CEST 2017 Op zoek naar laatste echo's uit WO I voor tentoonstelling
Mon Aug 21 09:23:16 CEST 2017 Vrijwilligers gezocht voor gemeentelijk zwerfkattensterilisatieproject
Tue Aug 01 11:12:04 CEST 2017 School- en studietoelagen aanvragen
Fri Jul 14 10:17:50 CEST 2017 Gemeentelijk reglement zichtlijnen aankomend verkeer

Huidige wegenwerken
Staatsbaan: riolering, erosie en fietspad
- Voortstraat-Heuvelstraat (Tielt-Winge): wegenis- en rioleringswerken
E. Coolsstraat: riolering, wegenis en fietspaden
- Onderhoud betonwegen
- Frankrijkstraatje

Toekomstige wegenwerken
- Halensebaan: verkeersveiligheid en riolering 

Info
- Dienst grondgebiedzaken, 013/46 05 79 of openbare.werken@bekkevoort.be
www.wegenwerken.be
Inschrijven nieuwsbrief wegenwerken




Sat Nov 25 00:00:00 CET 2017
InfraxBouwTeam Nieuwbouw

Sat Dec 09 00:00:00 CET 2017
Workshop lekkere aperitieven maken

Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017
Infomarkt masterplan Bekkevoort

logo gemeentelijke basisschool


Vormingen


OCMW