RSS-feed
A | A | A
Logo UiT in Bekkevoort

Tel. 013/46 05 60
Fax 013/32 29 77
E-mail:
info@bekkevoort.be





Nieuws

Wed May 24 14:28:16 CEST 2017Gemeente en OCMW gesloten op 5 juni

De gemeentelijke en OCMW-diensten zijn gesloten op maandag 5 juni 2017 (Pinkstermaandag).

De gemeentelijke diensten kan je wel 24/24 7/7 bereiken via het e-loket.
 

Lees meer...

In de kijker


Met de kippen op stok: samenaankoop hokopeners

Meer nieuws

Wed May 24 10:39:33 CEST 2017 Gedeeltelijk parkeerverbod carpoolparking 30 mei 2017
Wed May 24 08:54:38 CEST 2017 Openbaar onderzoek Gemeentelijk Ruimtelijk Uitvoeringsplan “Eenvormige entiteiten”
Tue May 23 15:04:23 CEST 2017 Registreer je prepaid simkaart
Wed May 17 09:16:25 CEST 2017 Bekkevoort hangt regenboogvlag uit op 17 mei
Mon May 15 08:31:50 CEST 2017 Kennisgeving plan-MER Lokaal bedrijventerrein Kortenaken
Tue May 09 10:54:50 CEST 2017 Erkenning als onroerenderfgoedgemeente
Fri Apr 21 08:37:32 CEST 2017 Zo Dichtblij
Wed Apr 12 09:17:06 CEST 2017 Ondertekening SAVE-charter
Tue Apr 11 09:18:09 CEST 2017 Dopjesactie Belgisch Centrum voor Geleidehonden

Huidige wegenwerken
Staatsbaan: riolering, erosie en fietspad

Toekomstige wegenwerken
- Halensebaan: verkeersveiligheid en riolering (start eind 2017)

Info
- Dienst grondgebiedzaken, 013/46 05 79 of openbare.werken@bekkevoort.be
www.wegenwerken.be
Inschrijven nieuwsbrief wegenwerken




Mon May 29 00:00:00 CEST 2017
Gemeenteraad

Tue May 30 00:00:00 CEST 2017
Haal meer uit je iPad

Wed May 31 00:00:00 CEST 2017
Infosessie groepsaankoop automatische hokopeners

Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017
Fietsen graveren

Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017
Fietsen graveren

logo gemeentelijke basisschool


Vormingen


OCMW