RSS-feed
A | A | A
Logo UiT in Bekkevoort

Tel. 013/46 05 60
Fax 013/32 29 77
E-mail:
info@bekkevoort.be





Nieuws

Thu Oct 19 11:41:34 CEST 2017Scholier aan de slag voor YOUCA bij gemeenteschool

Vandaag, 19 oktober 2017, is het YOUCA Action Day (vroegere Zuiddag). Scholieren werken dan een dag bij een bedrijf, school ... of een overheidsinstelling. Zo is er ook een scholier een dagje bij gemeentelijke basisschool De Verre Kijker aan de slag. Het loon dat ze daarmee verdienen, steunt zowel een jongerenproject van Trias ngo in El Salvador en 7 projecten in België.

Lees meer...

In de kijker


Met de kippen op stok: samenaankoop hokopeners

Meer nieuws

Wed Oct 18 09:35:59 CEST 2017 Geen zitdag sociale dienst op 24 oktober 2017
Wed Aug 30 10:07:56 CEST 2017 Op zoek naar laatste echo's uit WO I voor tentoonstelling
Thu Aug 24 17:16:24 CEST 2017 Bevraging over cultuurcontentement
Mon Aug 21 09:23:16 CEST 2017 Vrijwilligers gezocht voor gemeentelijk zwerfkattensterilisatieproject
Tue Aug 01 11:12:04 CEST 2017 School- en studietoelagen aanvragen
Fri Jul 14 10:17:50 CEST 2017 Gemeentelijk reglement zichtlijnen aankomend verkeer
Wed Jul 26 10:37:31 CEST 2017 Bekkevoort is diervriendelijke gemeente
Wed Jul 12 12:10:43 CEST 2017 E-readers en e-boeken in Bekkevoortse bib
Mon Jul 03 10:10:37 CEST 2017 Terug tweerichtingsverkeer in schoolomgeving gemeenteschool (Oude Leuvensebaan)

Huidige wegenwerken
Staatsbaan: riolering, erosie en fietspad
- Voortstraat-Heuvelstraat (Tielt-Winge): wegenis- en rioleringswerken
E. Coolsstraat - riolering, wegenis en fietspaden
- Frankrijkstraatje
- Onderhoud betonwegen
- Steenberg: saneringswerken tankstation

Toekomstige wegenwerken
- Halensebaan: verkeersveiligheid en riolering (start eind 2017)

Info
- Dienst grondgebiedzaken, 013/46 05 79 of openbare.werken@bekkevoort.be
www.wegenwerken.be
Inschrijven nieuwsbrief wegenwerken




Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017
Ommetje senioren

Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017
Infoavond internet en privacy

Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017
Regionale sporteldag

Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017
Boekvoorstelling Ina Stabergh

Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017
Sporteldag Kortenaken - Bekkevoort

logo gemeentelijke basisschool


Vormingen


OCMW