RSS-feed
A | A | A
Logo UiT in Bekkevoort

Tel. 013/46 05 60
Fax 013/32 29 77
E-mail:
info@bekkevoort.be





Nieuws

Thu Sep 21 11:41:11 CEST 2017Internationale Dag voor de Vrede 2017

21 september is de 
Internationale Dag voor de Vrede. Als lid van Mayors for Peace besteedt de gemeente Bekkevoort hier de nodige aandacht aan. Vandaar dat ook de vredesvlag tijdens de Vredesweek in het gemeentehuis zichtbaar is.

Lees meer...

In de kijker


Met de kippen op stok: samenaankoop hokopeners

Meer nieuws

Tue Sep 19 15:31:22 CEST 2017 Sap van eigen fruit? Kom langs bij de mobiele fruitpers
Wed Sep 06 08:26:45 CEST 2017 Het Schoonste Beroep
Wed Aug 30 10:07:56 CEST 2017 Op zoek naar laatste echo's uit WO I voor tentoonstelling
Thu Aug 24 17:16:24 CEST 2017 Bevraging over cultuurcontentement
Mon Aug 21 09:23:16 CEST 2017 Vrijwilligers gezocht voor gemeentelijk zwerfkattensterilisatieproject
Tue Aug 01 11:12:04 CEST 2017 School- en studietoelagen aanvragen
Fri Jul 14 10:17:50 CEST 2017 Gemeentelijk reglement zichtlijnen aankomend verkeer
Wed Jul 26 10:37:31 CEST 2017 Bekkevoort is diervriendelijke gemeente
Wed Jul 12 12:10:43 CEST 2017 E-readers en e-boeken in Bekkevoortse bib

Huidige wegenwerken
Staatsbaan: riolering, erosie en fietspad
- Voortstraat-Heuvelstraat (Tielt-Winge): wegenis- en rioleringswerken
E. Coolsstraat - riolering, wegenis en fietspaden
- Frankrijkstraatje
- Onderhoud betonwegen

Toekomstige wegenwerken
- Halensebaan: verkeersveiligheid en riolering (start eind 2017)
Onderhoud asfaltwegen (oktober 2017)

Info
- Dienst grondgebiedzaken, 013/46 05 79 of openbare.werken@bekkevoort.be
www.wegenwerken.be
Inschrijven nieuwsbrief wegenwerken




Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017
Scholenveldloop

Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017
Gemeenteraad

Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017
Ommetje senioren

Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017
Bezoek Suikerfabriek Tienen

logo gemeentelijke basisschool


Vormingen


OCMW